GE Fanuc IC698CPE010
  • GE Fanuc IC698CPE010GE Fanuc IC698CPE010
GE Fanuc IC698CPE010
Seria produktów: Systemy PAC RX7i
Typ procesora: mikroprocesor Celeron
Częstotliwość taktowania procesora: 300 MHz
Napięcie robocze: 24V
RAM: 10 megabajtów (MB)
Nieulotna pamięć flash (NVRAM): 10 MB
Firma Yueyang Tongtu specjalnie przygotowała jednostkę centralną dla zagranicznych ekspertów ds. kontroli przemysłowej. Jest to konfiguracja najwyższego poziomu w serii GE RX7i - moduł CPU GE Fanuc IC698CPE010. Ci, którzy pracowali nad sterowaniem systemami na dużą skalę, wiedzą, że automatyka przemysłowa staje się obecnie coraz bardziej złożona. Muszą nie tylko obsługiwać tysiące punktów we/wy, ale także komunikować się z niezliczoną liczbą urządzeń za pośrednictwem sieci. Jeśli wydajność procesora nie jest wystarczająca, cały system zawiesza się lub nawet ulega awarii. Jako profesjonalny dostawca polecamy Państwu ten procesor, który wyposażony jest w częstotliwość główną 10MHz i dużą ilość pamięci. Naszym celem jest wyposażenie Twojego wielkoskalowego systemu sterowania w potężne „serce”, umożliwiające płynną pracę programów bez żadnych przerw.