Fuji NP1PU-048E
  • Fuji NP1PU-048EFuji NP1PU-048E
Fuji NP1PU-048E
Yueyang Tongtu E-commerce Co., Ltd. jest profesjonalnym sprzedawcą wysokiej jakości NP1PU-048E w Chinach. Możesz mieć pewność, że kupisz Fuji NP1PU-048E z naszej fabryki. Typ: zintegrowany zasilacz Napięcie: trójfazowe 380V Częstotliwość: 50/60 Hz Częstotliwość wyjściowa: 0 - 400 Hz Prąd znamionowy: 48A
Zalety produktu
Zasilacz Fuji NP1PU-048E o mocy 24 W ma wyjątkowo kompaktowe wymiary i jest instalowany przy użyciu standardowej metody zatrzaskowej na szynie DIN 35 mm, którą można umieścić w szafce elektrycznej. Jest wyposażony w kompletny obwód filtrujący i spełnia surowe normy przemysłowej kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), takie jak EN61000. Może skutecznie przeciwstawić się zakłóceniom z sieci energetycznej i ma wyjątkowo niskie promieniowanie elektromagnetyczne, które nie ma wpływu na znajdujący się w pobliżu sterownik PLC ani przetwornicę częstotliwości. W przypadku nieprawidłowości zostanie automatycznie odcięty lub przejdzie w tryb pracy, a po usunięciu usterki automatycznie powróci do normalnego działania, co naprawdę zapewnia bezpieczeństwo urządzeń znajdujących się dalej.
Aplikacja
Parametry
Model produktu
Fuji NP1PU-048E
Seria produktów
Jednostka rozszerzająca serii MICREX-SX / PS
Typ modułu
Moduł rozszerzenia wejścia DC
Liczba punktów wejściowych
8 punktów
Napięcie wejściowe
Napięcie stałe 24 V
Prąd wejściowy
Około. 7mA (typowo)